سوالات متداول
ثبت نام و احراز هویت
خرید از ما
فروش به ما
چرا باید احراز هویت کنیم ؟
صرافی‌های آنلاین برای جلوگیری از مشکلات احتمالی که ممکن است در زمینه پولشویی یا نقل و انتقالات غیرمجاز مالی رخ دهد نیازمند تایید مدارک هویتی کاربران خود هستند .
چه مدارکی برای احراز هویت لازم است ؟
بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری در بخش احراز هویت مدارک درخواستی را آپلود نمایید و منتظر تماس ما باشید ، بعد از برقراری ارتباط تلفنی و راستی آزمایی حساب کاربری شما تایید خواهد شد و مجاز به انجام معامله هستید.
آیا برای فروش ارز به سایت لازم است ثبت نام کنم ؟
خیر - برای فروش ارز به ما نیازی نیست احراز هویت کنید . فرآیند احراز هویت فقط برای آن دسته از کاربرانی است که قصد خرید ارز را دارند .
بعد از ارسال مدارک چقدر طول میکشد تا حساب کاربری من تایید شود ؟
بعد از ثبت نام و ارسال کامل مدارک همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار خواهند نمود . معمولا یک روز کاری طول خواهد کشید .
مدارک من به درستی آپلود نمی شود ، دلیل آن چیست ؟
در این حالت حجم عکس ارسالی زیاد است و برای حل این مشکل سعی کنید گوشه های عکس را برش دهید تا حجم عکس کاهش پیدا کند و عکس به درستی بارگذاری شود .
آیا برای خرید ارز نیاز است احراز هویت انجام دهم ؟
بله - برای خرید ارز دیجیتال کاربران موظف هستند که احراز هویت کنند .
بعد از خرید ارز چقدر زمان می برد تا ارز خریداری شده به کیف پول من ارسال شود ؟
بعد از ثبت سفارش معمولا در کمتر از نیم ساعت ارز مورد نظر به کیف پول شما ارسال خواهد شد . توجه نمایید که ارسال ارز اتوماتیک نیست و به صورت دستی برای شما ارسال خواهد شد لذا تا زمان ارسال ارز شکیبا باشید .
آیا می توانم با کارت دوستم یا یکی از اعضای خانواده اقدام به خرید کنم ؟
خیر - به هیچ عنوان از کارت دیگران برای خرید ارز استفاده نکنید و فقط از کارت های متعلق به خود که قبلا اقدام به ثبت و احراز آن ها نموده اید استفاده نمایید .
من با استفاده از یک کارت که متعلق به خودم نبوده اقدام به پرداخت و خرید کرده ام ، حالا باید چکار کنم ؟
اگر بنا به هر دلیلی شما از یک کارت که متعلق به خودتان نیست اقدام به خرید و پرداخت کنید ، وجه پرداخت شده بلوکه خواهد شد و به کارت مبدا عودت داده می شود .
من از شما ارز خریده ام ولی آدرس کیف پولم را اشتباه وارد کرده ام ، الان چه اتفاقی می افتد ؟
صرافی ارزخانه در این مورد هیچ گونه مسولیتی را به عهده نمی گیرد و ارسال ارز به آدرس ثبت شده از طرف شما صورت می گیرد ، لذا در درست وارد کردن آدرس کیف پول خود دقت فرمایید .
آیا برای فروش ارز دیجیتال به شما نیاز است احراز هویت کنم ؟
خیر - شما بدون احراز هویت می توانید ارز دیجیتال خود را به ما بفروشید .
بعد از فروش ارز چقدر طول میکشد تا پول به حسابم واریز شود ؟
سعی ما بر این است که سفارشات فروش به ما در اسرع وقت و از طریق کارت به کارت واریز گردد ولی به دلیل محدودیت کارت به کارت این سرویس همیشه در دسترس نیست . بنابراین اکثر سفارشات از طریق سیکل پایا و ساتنا واریز می گردد .
روزانه تا چه مبلغی می توانم ارز به شما بفروشم ؟
سقف فروش ارز برای هر کاربر روزانه تا سقف 100 میلیون تومان است . برای موارد بیشتر از سقف تعیین شده با پشتیبانی آنلاین هماهنگ نمایید .
من آدرس کیف پول شما را به درستی کپی نکرده ام و ارز دیجیتال خود را به یک آدرس اشتباه فرستاده ام ، الان چه اتفاقی می افتد ؟
در این حالت صرافی ارزخانه هیچ گونه مسولیتی را به عهده نمی گیرد و فقط در صورت ارسال ارز از جانب شما اقدام به تسویه حساب و پرداخت وجه می نماید . لذا در درست کپی کردن آدرس کیف پول ما حداکثر دقت لازم را بفرمایید .